Oto Aksesuar Ürünleri

Oto aksesuar ürünleri, mevcut aracınızın iç dekorasyonunu yeniden düzenlemenizi sağlar. Bu ürünler sayesinde aracınızı dilediğiniz modernliğe ve karizmaya kavuşturabilirsiniz. Oto aksesuar ürünleri, aracın iç güzelliğini desteklerken aynı zamanda rahat bir kullanım da sağlar. Araba kullanırken daha rahat olmak istiyorsanız, oto aksesuar ürünlerini deneyebilirsiniz. Son derece kullanışlı olan bu aksesuarlar, aracınızı baştan aşağı yenilemenize de yardım eder. Oto aksesuar ürünleri oldukça kapsamlıdır.

Oto İç Aksesuar

Oto iç aksesuar ürünlerinin bir çoğu standart ölçülerde üretilir. Bu nedenle hemen her araca uyum sağlama özellikleri bulunur. Kaydırmaz pedler, direksiyon kılıfları ve ayak ucu paspasları da buna dahildir. Fakat oto iç aksesuar ürünlerinden biri olan krom aksesuarlar bu duruma dahil değillerdir. Krom aksesuarlar, araçtan araca göre farklılık gösterebilir. Oto iç aksesuar seçerken aracınızın modelini dikkate almanız bu hususta çok önemlidir.

Oto Koltuk Kılıfı

oto koltuk kılıfı

Otomobil koltukları üzerine yerleştirilen oto koltuk kılıfı, en fazla tercih edilen oto iç aksesuarlarından biridir. Araç sahipleri orijinal koltukların zaman içerisinde daha fazla kirlenmelerini önlemek adına bu kılıflardan alırlar. Yıkanabilir özellikte olan bu kılıflar, özellikle de araç içi temizliğini sağlama konusunda son derece işe yararlar. Oto koltuk kılıfı sayesinde aracınızın koltukları yıllar boyunca temiz kalır.

Oto Paspas

oto paspas

Araç içerisinde ayak basılan bölgeler, en fazla kirlenen yerlerdir. Bu yerlerin temiz kalması için oto paspas kullanabilirsiniz. Oto paspas aksesuarı da en az oto koltuk kılıfı kadar fazla tercih edilen bir üründür. Oto paspas sayesinde araç içerisinde ekstra bir temizlik sağlanabilir. Bu paspaslar da yıkanabilme ve silinebilme özelliklerine sahiptir.

Direksiyon Kılıfı

direksiyon kılıfı

Direksiyonun zamanla yıpranmaması ve soyulmaması için tercih edilen direksiyon kılıfı, hem kolay bir kullanım hem de modernlik sağlar. Aracınıza alacağınız direksiyon kılıfı sayesinde çok rahat sürüşler yapabilirsiniz. Direksiyon kılıfı, aracın modeline göre değişiklik gösterir. Yumuşak ve kaliteli direksiyon kılıfı ile daha rahat yolculuklar yapabilirsiniz. Bu kılıfların amacı direksiyon üzerinde bulunan ekipmanların yıpranmamalarını sağlamaktır.

Araç Telefon Tutucu

araç telefon tutucu

Araba kullanan kişiler en çok telefon kullanımı noktasında sorun yaşarlar. Hem telefon konuşması hem de navigasyon kullanımı yapabilmek için kullanabileceğiniz en doğru oto iç aksesuarı araç telefon tutucudur. Bu aksesuar sayesinde telefonunun ekranını rahatlıkla görebilirsiniz. Araç telefon tutucu sayesinde telefonunuzu hiçbir zorluk yaşamadan kullanabilme imkanınız olur. Böylece telefon kullanımından zarar görme ihtimaliniz de düşer.

Oto İç Aydınlatma

oto iç aydınlatma

Otomobilin iç kısmında yer alan oto iç aydınlatma sistemi, araç içerisine sunulan ışıkların genel sistemidir. LED ışıkları, lambalar ve gösterge ışıkları oto iç aydınlatma sistemi içerisinde yer alırlar. Bu sistem sayesinde aracınızın içerisine dilediğiniz oranda ışık sağlayabilirsiniz. Oto iç aydınlatma aksesuarları genelde araç aydınlatmasından memnun olmayan kişiler tarafında sıklıkla tercih edilir. Oto iç aydınlatma sistemine bağlı olan tüm ışıklar birbiri ile bağlantılıdır.

Araç Kol Dayama

araç kol dayama

Oto iç aksesuarları arasında yer alan ve kol dayama işlevi gören bu aksesuar, özellikle de uzun yolculuklar için tercih edilir. Sürücünün direksiyonu kullanırken daha fazla rahat etmesini sağlamak amacıyla kullanılır. Araç kol dayama aksesuarı sayesinde kolunuz çok fazla yorulmaz. Böylece uzun yolculuklarda bile rahat bir direksiyon kullanımı yapabilir ve yolculuğu daha kolay hale getirebilirsiniz.

Oto Dış Aksesuar

Oto dış aksesuarları şunlardır:

  • Oto lastik
  • Krom aksesuar
  • Kaput rüzgarlığı
  • Tavan çıtası
  • Port bagaj
  • Cam rüzgarlığı

Bunlar yaygın olarak tercih edilen oto dış aksesuarları olarak bilinir. Oto dış aksesuarları, aracın dış yapısını değişikliğe uğratabilir. Bu ürünler aracın fiziksel bir değişim yaşamasını sağlarken aynı zamanda performans yönünden bir değişiklik yaşamasını da sağlar.

Krom Aksesuar

krom aksesuar

Krom aksesuarlar, uygulama alanlarına bağlı olarak farklılık gösterir. Krom aksesuarlar, otomobilin daha güvenli bir şekilde kullanılmalarına yardım eder. Binek otomobillere özel olarak üretilen krom aksesuarlar, otomobilinize estetik bir önem kazandırır. Bu aksesuarlar fonksiyonel özelliklere sahip olduğu için otomobilin pratik bir şekilde kullanılmasına imkan tanırlar. Kapı kolu, kapı eşiği, cam boncuklar, ayna kapağı, cam çerçeve, kapı şeridi, sis farı çerçevesi, tampon ve far çerçevesi gibi ürünler krom aksesuarları arasındadır.

Kaput Rüzgarlığı

kaput rüzgarlığı

Kaput rüzgarlığı, motor kaputuna monte edilir. Bağlantı aparatıyla delik delmeye gerek kalmaz. Otomobilin motor kaputuna herhangi bir zarar gelmemesi için kullanılan bu aksesuar, aracı koruma amacı taşır. Rüzgarlıklar sayesinde ön kaput ile ön cam arasındaki mesafe korunmuş olur. Bu aksesuar sadece rüzgardan değil aynı zamanda taş ve sinek gibi tehlikelerden de koruma sağlar.

Tavan Çıtası

tavan çıtası

Tavan çıtası, adından da anlaşıldığı gibi otomobilin tavanına montaj edilir. Bu çıta özellikle de bagajı yetersiz olan otomobiller için uygundur. Pratik bir kullanım sunan tavan çıtası, yoğun bagaj taşımacılığından şikayetçi olanlar için oldukça idealdir. Oto dış aksesuarları arasında bulunan tavan çıtası, otomobil kullanıcılarına büyük bir kolaylık sağladığı için çok fazla beğeniliyor.

Port Bagaj

port bagaj

Tavan rayı ya da tavan üstü bagaj taşıyıcısı olarak bilinen port bagaj, otomobilin tavanına sabitlenen çubuklardır. Bisiklet, bavul, konteynerlar, su kayığı, kano ve çeşitli taşıyıcı gibi hacme sahip olan eşyaları rahatlıkla taşımanıza imkan verir. Oto dış aksesuarlarından biri olarak satın alabileceğiniz port bagaj, bagaj kapasitesini arttırmak isteyenlere uygun bir şekilde tasarlanmıştır.

Cam Rüzgarlığı

cam rüzgarlığı

Son dönemlerde çok fazla kullanılan cam rüzgarlığı, otomobilin içerisine rüzgar girmesine engel olur. Bu aksesuar sayesinde araç içerisindeki sıcaklık korunabilir. Bunun yanı sıra otomobiliniz spor bir görünüm kazanır. Her araçta kullanılabilecek bir aparattır. Aracınızın cam boyutuna uygun bir cam rüzgarlığı bulabilmeniz mümkündür. Cam rüzgarlığı otomobilin kapı camlarının üzerine takılır. Böylece içeriye gelen rüzgarın şiddeti azalır.

Oto Lastik

Oto lastik, oto dış aksesuarları arasında yer alır. En fazla tercih edilen dış aksesuarlardan biridir. Piyasada çok fazla çeşide sahip olan lastikler, aracın modeline uygun şekilde tasarlanır. Oto lastik sayesinde aracınızın lastiklerini dilediğiniz görüntüye getirebilirsiniz. Ayrıca bu aksesuarla aracınızın hızına hız katabilmeniz de mümkündür. Oto lastik, dış aksesuarlar arasında en fazla çeşide sahip olan üründür.

Kayseri Oto Aksesuar Fiyatları

Oto aksesuarları gün geçtikçe daha fazla çeşitlilik kazanmaya devam ediyor. Her araç modeline uygun çok sayıda oto iç ve dış aksesuarı mevcuttur. Bu ürünlerin fiyatları ise birbirinden farklıdır. Ne tür bir aksesuar alacağınız ve aldığınız ürünün kalitesi fiyatın değişmesine neden olabilir. Oto aksesuarı alırken uygun fiyat kriterini ararken kaliteyi de unutmamanız gerekir.

Mesaj Gönder
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?