Araç Kaplama

Araçlarınıza ister özel tasarım, ister standart ticari taksi kaplaması olsun, yüksek kaliteli folyolarımız, bol renk ve desen seçeneğimiz ile aracınıza en yakışan modeli beraber seçip uygulayalım. Siz de çok beğenecek ve adeta aracınızı yenileyeceksiniz.

Modifiye & Tunning

Herkes aracının kendine özel olmasını ister. Bize gelin biz de 5000’den fazla ürünümüzle sizlerin çok daha güzel görünen, daha iyi ses veren, dikkat çeken araçlara sahip olmanızı sağlayalım. Ses Sistemi, Aydınlatma, İç ve Dış aksesuarlarımızı beğenilerinize sunuyoruz.

Metal Koruma Uygulamaları

Biz de özel uygulamalarımız ve tecrübeli ekibimizle araçlarınızı metal korumalarla özenle süslüyoruz.

Seramik Kaplama

Aracınızın boyasını korumak için yapılabilecek en iyi uygulama. Katman katman korumaya alıyoruz araçlarınızı. Artık güneş yanığına, çamura, ufak tefek çizilmelere elveda edebilirsiniz. Seramik kaplama aracına değer veren sizler için hizmetinizde

Film Uygulamaları

Aracınızın camlarını Tüv Türk onaylı filmlerimizle kaplıyoruz. Uzun yolculuklarınızda rahat bir yolculuk yapmanız, yada aracınızı tamamlamak, daha güzel bir görünüme kavuşması için doğru yerdesiniz. Filmlerimiz garantilidir. İçiniz rahat aracınız da havalı olsun.

Kişiye Özel Tasarım

Aracınız benzersiz mi olsun, bir bakan bir daha mı dönsün istiyorsunuz ? Egzozundan rüzgarlığa , hoparlöründen döşemesine kadar baştan tasarlayalım. Sınırsız seçenek ve hızlı uygulamamızla en kısa sürede sizi yenilenmiş aracınıza kavuşturalım.

Boya Koruma Uygulamaları

Aracınızın boyası ne kadar iyi olursa aracınız da değerini o kadar korur. Biz de özel uygulamalarımız ve tecrübeli ekibimizle araçlarınızın boyasını özenle koruyoruz.

Menü